https://www.high-endrolex.com/21

https://www.high-endrolex.com/21

Okna i drzwi PCV - Kiwa Biuro handlowe
Strona główna
Biuro handlowe Kiwa Sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Grażyńskiego 70
tel./fax +48 33 812 48 47
tel. +48 33 816 61 15
tel. +48 602 170 424
e-mail:kiwa@kiwa.pl
Polski          
23.01.2022 Konsola stalowa do znaków drogowych lub luster. # Czytaj więcej

23.01.2022 Przepust kablowy HEAVY. # Czytaj więcej

Okna i drzwi PCV

Profil ARCADE

Trwałość na lata

Zastosowane rozwiązania techniczne gwarantują bezproblemowe użytkowanie okien przez wiele lat. Konstrukcja profili Arcade uniemożliwia przedostawanie się wody do komory głównej, a więc zapobiega korozji wzmocnień. Z kolei 20 milimetrowy wrąb szybowy zapewnia optymalne zachodzenie profilu na szybę, a dzięki temu jej bezpieczne i stabilne osadzenie.

Estetyka i funkcjonalność

Okna z profili Arcade zdecydowanie wyróżniają nowoczesne, zaokrąglone linie. Są wyrazistym elementem elewacji i charakterystycznym detalem wnętrza. Ale profile Arcade to nie tylko wyjątkowa estetyka. To także bardzo dobre parametry termoizolacyjności i dźwiękochłonności oraz bezpieczeństwo i najwyższa funkcjonalność. Różne kształty skrzydeł pozwalają dostosować okno do każdego stylu architektonicznego.

Kolorystyka

Okna wcale nie muszą być białe. Ich kolor można dobrać tak, aby współgrał z kolorami otoczenia, elewacji i wnętrza. Profile Arcade dostępne są w 6 standardowych wersjach kolorystycznych oraz w 18 kolorach specjalnych.

Profile okienne

 

1. możliwość użycia pakietów szybowych - termoizolacyjnych i dźwiękochłonnych o grubości od 8 do 47 mm
2. dwustopkowa listwa przyszybowa zwiększająca ochronę przed włamaniem
3. dwie uszczelki przylgowe zapewniające optymalną termoizolację
4. sztywne, precyzyjnie dopasowane wzmocnienia gwarantujące stabilność okien
5. budowa 5-komorowa zapewniająca znakomite parametry izolacyjności cieplnej


Profil PRESTIGE

Prestige to ciepło i cisza. Doskonałe parametry termoizolacyjne zagwarantują Ci zachowanie przyjemnego klimatu w każdym wnętrzu – gwarantuje to głębokość zabudowy do 76 mm. Profil Prestige w wersji Passive House ma także dodatkowe wypełnienie pianką, co pozwala na uzyskanie znakomitego współczynnika izolacji termicznej U= 0,74 W/(m²K) oraz najlepszą możliwą izolację akustyczną.

Nieprzeciętna trwałość
Profil został tak zaprojektowany, abyś mógł bezproblemowo użytkować swoje okna przez wiele lat. Zgrzewalna uszczelka, koekstrudowana w procesie produkcji profilu, wykonana została z nowoczesnego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa TPE. Warto także zwrócić uwagę na system odprowadzania wody z profilu uniemożliwiający przedostawanie się wody do wewnątrz, a tym samym zapobiegający korozji wzmocnień. Z kolei 25 milimetrowy wrąb szybowy zapewnia maksymalne zachodzenie profilu na szybę, a dzięki temu jej bezpieczne i stabilne osadzenie.

 Pełne bezpieczeństwo
Twój dom może być teraz naprawdę bezpieczny. Profile Prestige pozwalają na zastosowanie pakietu szybowego o maksymalnej grubości do 45 mm oraz na wykorzystanie skutecznych okuć antywłamaniowych. Unikalny zaczep listwy przyszybowej zapewnia lepsze zabezpieczenie przed włamaniem.

Kolorystyka

Kolor profili można dobrać tak, aby współgrał z kolorami otoczenia, elewacji i wystrojem wnętrza. Profile Prestige dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych: paleta 40 barw w tym specjalne folie Titanium Plus.

 

Profile okienne

1. możliwość użycia pakietów szybowych 5 termoizolacyjnych i dźwiękochłonnych o grubości 8-45 mm                                2. dwustopkowa listwa przyszybowa 4 zwiększająca ochronę przed włamaniem                                                   3. przylga szybowa o wysokości 25 mm zapewniająca optymalną termoizolację i zapobiegająca skraplaniu wody                4. uszczelka centralna dodatkowo poprawiająca parametry termoizolacyjności                                                               5. sztywne, precyzyjnie dopasowane wzmocnienia gwarantujące stabilność okien                                                           6. dwie uszczelki przylgowe zapewniające optymalną termoizolację

https://www.high-endrolex.com/21