Strona główna
Biuro handlowe Kiwa Sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Grażyńskiego 70
tel./fax +48 33 812 48 47
tel. +48 33 816 61 15
tel. +48 602 170 424
e-mail:kiwa@kiwa.pl
Polski          
23.01.2022 Konsola stalowa do znaków drogowych lub luster. # Czytaj więcej

23.01.2022 Przepust kablowy HEAVY. # Czytaj więcej

Oferta

 Oferta biura Handlowego KIWA skierowana jest do Firm działających w pasie drogowym, zajmujących się budową dróg, kanalizacji, wykonywaniem robót w pasie drogowym, produkujących elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, reklamowych jak i odbiorców indywidualnych w zakresie stolarki okiennej i jej wyposażenia w rolety, żaluzje, moskitiery.

Jesteśmy przedstawicielem firmy KIWA CHEMICAL INMDUSTRY (Japonia) w zakresie foli odblaskowych KIWALITE i transparentnych KIWACAL. Folie te znajdują zastosowanie do produkcji znaków drogowych, tablic drogowych, elementów bezpieczeństwa ruchu, reklamy. Stosowane są także do produkcji tablic rejestracyjnych. 

 Nasze biuro w Bielsku-Białej posiada aktualnie w stałej swej ofercie cztery rodzaje folii odblaskowych: High Intensity Grade-II generacja (10 lat trwałości odblasku), Certyfikat CE, Engineer Grade-I generacja (7 lat trwałości odblasku), Certyfikat CE, Promotional Grade-folia tymczasowa, Prismatic Grade - folia pryzmatyczna III gen (trwałość 10 lat), folię transparentną Fluoride Film kompatybilną z innymi foliami odblaskowymi oraz wiele różnych artykułów z dziedziny bezpieczeństwa ruchu. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do firm ze śląska ale również z całej Polski.

   Wśród artykułów bezpieczeństwa ruchu znajdą Państwo bogatą ofertę pachołków drogowych wykonanych z miękkiego PCV, luster drogowych akrylowych i poliwęglanowych, podstaw drogowych, progów zwalniających, słupków drogowych U1, U5, U21, taśm ostrzegawczych, odblaskowych, lamp i baterii drogowych, lizaków policyjnych, blokad parkingowych itp.

   W naszej ofercie jest także stolarka okienna z PCV naprofilu firmy DECEUNINCK i okuciach niemieckich ROTO.  W chwili obecjej posiadamy stolarkę w trzech rodzajach - ARCADE - profil 5-cio komorowy, ZENDOW - profil 5-cio komorowy, PRESTIGE - profil 6-cio komorowy półzlicowany.

 Współpracujemy z firmą ANWIS w zakresie dystrybucji urządzeń do wykończenia stolarki okiennej takich jak: rolety okienne wewnętrzne, żaluzje plisowane i aluminiowe, żaluzje pionowe, moskitiery ramkowe i rolowane, moskitiery drzwiowe.

   Z roku na rok oferta naszych towarów powiększa się. Głównymi odbiorcami naszych towarów są producenci znaków drogowych i elementów bezpieczeństwa ruchu, Przedsiębiorstwa Komunalne , firmy drogowe.

   W zakresie stolarki okiennej z PCV dostarczamy okna dla firm budowlanych jak i odbiorców indywidualnych. Proponujemy usługi kompleksowe polegające na demontażu starej stolarki, montażu nowej łącznie z parapetami wewętrznymi i zewnętrznymi.